V článku si představíme cviky na hubnutí, které vám pomůžou v tom, aby jste zhodily přebytečné tuky. Důležité však nejsou pouze cviky na hubnutí, důležité je také upravit stravu a zařadit karido cvičení.

Cviky na hubnutí podpořte stravou

Pokud chcete aby byly výsledky vašeho snažení opravte vidět, tak budete muset změnit i vaši stravu. Bez toho nedosáhnete tak dobrých výsledků. Důležité je začít se stravovat kvalitněji. Měli by jste jíst minimálně 4x denně v pravidelných intervalech. Měli by tam tedy být tři základní jídla (snídaně, oběd, večeře), zbylá jídla jsou malé svačinky v podobě zeleniny atd. Ze svého jídelníčku by jste měli vyřadit jednoduché cukry (cukr, sladkosti, sladké nápoje), bílé pečivo (bílé rohlíky a bílý chleba). Naopak by jste měli ke každému jídlu vždy zařadit nějakou tu zeleninu (rajče, paprika, okurka, mrkev, cibule, pórek atd.).

Ke spalování tuků je potřeba kardio cvičení

Ke spalování tuků dochází jen při určité tepové frekvenci a až po zhruba 30 minutách soustavné aktivity. Měli by jste si tedy vybrat nějaký aerobní sport (běh, jízda na kole, jízda na kolečkových bruslích, spinnig). Důležité je však dodržovat správnou tepovou frekvenci pro spalování tuků. Musíte cvičit na 60 procent vaší maximální tepové frekvence. Maximální tepová frekvence pro ženy se vypočítá tak, že od číslo 226 odečtete váš věk. Pokud je vám 30 let, tak vaše maximálně tepová frekvence bude 194.

Jak mohou vypadat cviky na hubnutí video

Cviky na hubnutí pro ženy

Cvičení na hubnutí pro ženy

Další články z rubriky

Štítky: , , , , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *