Ostrov Mauricius už dlouhá léta láká milovníky luxusu, krásných pláží a křišťálově modré vody. Tento ostrovní stát se nachází v indickém oceánu a jedná se o ostrov vulkanického původu. Rozlohou není nikterak velký, ale 1 865 km² bohatě stačí pro strávení luxusní dovolené. Zvláště, když délka pobřeží činí celých 330km a téměř po celém obvodu je obklopují korálové útesy.

Ideální pro relaxaci, sportování i potápění

Mauricius ale není pouze ostrovem, který by nabízel pouze krásné pláže a čisté oceánské vody. Je vyhledáván i kvůli dalším možnostem trávení aktivní dovolené. Na Mauriciu je totiž množství zajímavých letovisek, které nabízejí spoustu zážitků. Můžete využít například relaxačního sportování na golfových hřištích. Pro vášnivé sportovce je zde nabídka mnoha vodních sportů. Na své si přijdou zejména milovníci podmořského života. Korálové útesy jsou totiž pravým skvostem.

Co když cestovní kanceláře nemají odpovídající nabídku?

Máte o své dovolené na Mauriciu jasné představy? Nemůžete najít cestovní kancelář, která by vaše představy dokázala splnit? Dovolená Mauricius není pro běžné cestovní kanceláře zajímavá. Proto vám neumí nabídnout odpovídající podmínky a splnit vaše požadavky. Můžete ale využít ještě jednu možnost. Můžete si nechat připravit privátní dovolenou. Jedná se o populární způsob cestování pro náročné a časově vytížené klienty. Na našem trhu se na privátní cestování specializuje společnost Exclusive Tours.

Jaké možnosti nabízí Exclusive Tours?

Časové vytížení náročných klientů je v dnešní době velké. Na vybírání zájezdů mezi cestovními kancelářemi nezbývá čas. Může se lehce stát, že vybraný zájezd nebude splňovat vaše konkrétní představy. Pokud máte o své cestování jasné představy a chcete je naplnit, můžete kontaktovat Exclusive Tours. Zde se o vás totiž bude starat tým zkušených travel konzultantů. Vy pouze sdělíte, že vaším cílem je exkluzivní dovolená na Mauriciu, jaké máte požadavky na ubytování, lokalitu, dopravu a možnosti sportování nebo relaxace a zbytek necháte právě na konzultantech. Podle vašich požadavků vám bude sestavena dovolená, která bude splňovat všechna vaše přání a představy.

Další články z rubriky

Štítky: , , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *