Mít doma bazén, je výhodné hned z několika důvodů. Pokud je horko, můžete si dopřát osvěžení kdykoliv jen chcete, nemusíte nikam dojíždět a mačkat se na přeplněné plovárně nebo se koupat ve vodě pochybné kvality někde v rybníce. Výběr bazénu je nutné promyslet a zvolit takový typ, aby vám vydržel co nejdéle. Vhodnou volbou je právě zapuštěný bazén. Jaké jsou jeho výhody?

Vydrží funkční mnoho let

Zapouštěné bazény jsou takové, které jsou zcela zapuštěny do okolního terénu. Vrchní část bazénu je tedy v úrovni zeminy. Díky tomu vypadají tyto bazény vysoce elegantně a mohou se instalovat téměř do každé zahrady. Na výrobu zapuštěných bazénů se v České republice zaměřuje společnost Albixon, která se na jejich výrobu specializuje již více než 20 let. V současné době nabízí společnost zapuštěné bazény, které jsou vyrobené z homogenních kopolymerů (zvláštní druh vysoce odolného plastu). Právě tento materiál zaručí, že bazény mají dlouhou životnost, jsou vysoce odolné proti poničení a jsou i stálobarevné.

Bazény jde libovolně rozšířit

Zapuštěné bazény Albixon jsou standardně k dostání ve tvarech ovál, obdélník nebo kruh. Pokud ale budete mít zájem, může vám společnost vyrobit i bazén atypických rozměrů. Možné je mít i zapuštěný bazén ve tvaru osmičky, ledviny nebo bazény, které se rozšiřují či zužují na jedné straně nebo mají lichoběžné tvary. Albixon navíc nabízí i celou řadu moderních doplňků, se kterými lze bazén libovolně rozšířit. Jsou to doplňky jako reflektory, protiproud, vestavěné schodiště a mnoho dalších.

Zastřešení jako praktická volba

V nabídce společnosti najdete také různé typy zastřešení bazénů. Zastřešení je vysoce praktické, protože jím minimalizuje vnik nečistot do vody a také s ním můžete výrazně prodloužit dobu, kdy se můžete v bazénu koupat. I zastřešení nabízí společnost v několika variantách. Stačí si vlastně jen vybrat…

Další články z rubriky

Štítky: , , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *