Otázku hubnutí již někdy v životě řešil každý z nás. Jistě jste již měli pocit, že některá vaše nadbytečná kila by měla být shozena. Boj s váhou je především v dnešní době velice ožehavé téma. Nejvíce nás straší především hrozba JOJO efektu. Při dodržování drastických diet sice váha rychle klesá, ale při jejich sebemenším porušení ještě rychleji stoupá vzhůru. Proto musíte volit metodu hubnutí, která JOJO efekt vylučuje.

Každému z nás vyhovují odlišné metody hubnutí

Nenechte se zmást televizními reklamami a slovy moderátorů,že jeden výrobek dokáže pomoci s hubnutím komukoli na světě. Některé přípravky sice jsou velice účinné, ale stále platí jeden fakt. Každý z nás je odlišný a pro shazování kil potřebuje svůj individuální program. Jedině dieta, která je ušitá přímo na míru konkrétní osoby může být účinná na 100%. Zdravé hubnutí znamená hubnutí, které je určeno pro vás.

Nechte si sestavit plán odborníky

Sestavit plán výživy je odborná a složitá činnost. Na tuto činnost je třeba hledat vysoce kvalifikované pracovníky, kteří mají v tomto oboru již dlouholeté zkušenosti. Konzultace s poradcem vám pomůže sestavit dokonalý plán, jak se zbavit kil navíc bez rizik a JOJO efektu. Pokud hledáte odborníky v tomto oboru, jistě navštivte stránky spravnehubnuti.cz. Na těchto stránkách působí mnoho odborníků na hubnutí. Důkazem vysoké kvality odborníků je i spolupráce s RNDr. Petrem Fořtem, CSc. Tento odborník se oblasti zdravého hubnutí věnuje již více než 20 let, o tomto tématu napsal 20 knih a aktivně se podílí také na tvorbě televizního pořadu o zdravé výživě.

Jak probíhá sestavení plánu?

Stačí na stránkách spravnehubnuti.cz vyplnit online objednávku. Na základě této objednávky vás bude kontaktovat pověřený pracovník, který s vámi domluví schůzku. Na schůzce vám výživový poradce provede kompletní vstupní diagnostiku vašeho těla. Na základě této diagnostiky vám bude sestaven manuál s konkrétními postupy, jak snížit váhu. Po dobu celého procesu hubnutí s vámi bude odborník konzultovat vaše průběžné výsledky hubnutí.

Další články z rubriky

Štítky: , , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *