Jestliže i vy patříte mezi milovníky přírody, potom jistě víte, jak moc důležité je kvalitní oblečení a vybavení. Pokud jste v přírodě, nemůžete se prostě jen tak někam schovat nebo se jít převléknout do něčeho jiného. Příroda bývá nevyzpytatelná. Připravili jsme pro vás několik tipů na kvalitní outdoorové oblečení a vybavení, které vám skytne maximální pohodlí a komfort.

Surplus jako ideální volba

Na kvalitě outdoorového vybavení rozhodně záleží. V přírodě jste totiž odkázáni jen na to, co máte na sobě nebo na věci, které jste si vzali s sebou. Pokud vybíráte oblečení, je důležité, aby bylo funkční – mělo by být například nepromokavé, odvádět pot, chránit proti vodě nebo větru. Se zajímavou nabídkou outdoorového oblečení přichází německá značka Surplus, která vyrábí oblečení pro ženy i muže vždy s důrazem na prvotřídní kvalitu. Surplus nabízí kraťasy, dlouhé kalhoty, bundy nebo kabáty. Mezi nejoblíbenější patří kalhoty Surplus Vintage vyrobené z nejkvalitnější česané bavlny.Pokud vsadíte na oblečení této značky, nikdy nemůžete udělat chybu.

Vybíráme obuv

Při pobytu venku jsou extrémně důležité především boty. Vaše nohy by měly být v absolutním pohodlí. Vybírejte se proto pečlivě. Pozor si dejte na správnou velikost. Boty nesmí nikde tlačit a měly by ochránit před vlhkostí. Důležitá je i kvalitní podrážka. Jako vhodný materiál pro outdoor obuv je například vysoce kvalitní přírodní kůže.

Jaké vybavení je potřeba?

Do přírody je také nutné se řádně vybavit. Mezi základní outdoorové vybavení patří kvalitní batoh s více kapsami. Pohodlně by se do něj mělo vejít například i náhradní oblečení. S sebou byste si také měli zabalit kvalitní nůž. Pokud budete v přírodě přes noc, nesmí chybět karimatka, celta, zdroj světla, nádobí, lopatka a další. Vše potřebné najdete například v nabídce na army-store.net.

Další články z rubriky

Štítky: , , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *