Po vánočních svátcích doslova každý z nás nabere pár kilo navíc. Cítíme se poněkud nepřirozeně a nejraději bychom o ně přišli mávnutím kouzelného proutku, což bohužel není možné. Někomu se podaří se jich zbavit poměrně rychle, jiný potřebuje trochu více času a třeba i odbornou pomoc. Právě pro ně je tu ale výživové poradenství zdarma, které dodá potřebné sebevědomí a podá pomocnou ruku každému, kdo chce změnit svůj život od základů.

Stačí se objednat na první – a samozřejmě i do budoucna zcela nezávaznou – konzultaci, která bude samozřejmě bezplatná, a uvidíte sami, jestli se Vám hodí pomoc odborníka nebo ne. Vyplňte krátký formulář, kde postačí vlastně jen jméno, telefon a emailová adresa, stejně jako informace o tom, kdy je nejlepší denní doba vhodná pro kontakt. Odborná pomoc Vám může pomoci k rychlejšímu hubnutí, budete se cítit o sto procent lépe a celkově i zdravější. Dobrý pocit rovná se i vyšší sebevědomí v mezilidských vztazích a tak dále, takže asi není důvod váhat…

Říká Vám něco BMI kalkulačka? BMI je vlastně zkratkou pro takzvaný Body-Mass-Index, čili Index tělesné hmotnosti. Stačí jen zadat výšku a váhu (nebojte se, nikdo tyto údaje nikam nepošle, jde o zcela důvěrné měření) a tento kalkulátor Vám spočítá potřebný koeficient. Nejzdravější hodnoty jsou mezi 18 a 25, cokoliv nižšího je podváha, která samozřejmě velice ohrožuje zdraví, ale zároveň není příliš častým jevem, nad třicítkou se pak nacházejí lidé trpící obezitou. Ti by svůj stav měli urychleně řešit, klidně i za pomoci specialisty, protože pokud by stávající stav prohlubovali nebo nechali bez povšimnutí, mohlo by dojít v průběhu několika let k velmi vážným zdravotním komplikacím. Hrozí například onemocnění kloubů, infarkt, dna a další nepříjemné choroby, kterým je nejlepší raději předcházet.

Objednávka výživového poradenství

Další články z rubriky

Štítky: , , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *